معرفی شرکت

شرکت راهکارهای هوشمند تجاری پیشداد، در سال 1396 با هدف ارائه خدمات درحوزه فناوری اطلاعات تاسیس و فعالیت رسمی و قانونی خود را آغاز نمود. این شرکت با به کارگیری نیروهای جوان، متخصص و متعهد در زمینه های نرم افزار،هوش مصنوعی و وب، همچنین ارائه خدمات تخصصی مشاوره و پشتیبانی به همه مشتریان خود اعم از افراد حقیقی یا حقوقی نقشی پیشرو و نوآور بازی نموده است. این شرکت با داشتن آگاهی نسبت به اهمیت به روز بودن دانش در حوزه فعالیت خود، از همان ابتدای کار ، تمرکز خود را بر روی انجام کارها مبتنی بر دانش روز بنا نهاده و فاز تحقیق و توسعه را یکی از قدمهای ضروری دراجرای اثربخش کارها می داند. شرکت راهکارهای هوشمند تجاری پیشداد بر این باور ایمان دارد؛ آنچه که همه کارکنان شرکت را به صورت خودجوش و یکپارچه به سمت اهداف خاصی هدایت می نماید فرهنگ سازمانی است. در فرهنگ سازمانی ما، یادگیری، یاددهی و آموزش، خلاقیت و نوآوری، به اشتراک گذاشتن دانش، انتقال تجربیات و مهارتها به سایر کارکنان، افزایش توانمندی، الگوبرداری از دانش و تجربیات دیگران، جریان آزاد اطلاعات، ابراز عقاید و ایده های سازنده، ایجاد فضای مناسب برای بحث و گفتگوی کارکنان، میزان بالای مشارکت، مطالعه و تحقیق، ارزش به حساب می آید. فرهنگ سازمانی که حامی مدیریت دانش است به صورتی در نگرش، رفتار و عملکرد کارکنان خود تاثیر می گذارد که آنها با این باور که فقط متناسب با میزان کارکرد مثبت خود می توانند ارتقا یابند، رشد می کنند. افتخار می کنیم بتوانیم با ارائه خدمات بر پایه دانش تخصصی روز، به ارزش آفرینی برای کسب و کار مشتریان خود و هم افزایی هر چه بیشتر در توانمند سازی آنان کمک شایانی به عمل آوریم.

سیستم توصیه گر بهپــــند

ما در این شرکت فعالیتهای مختلفی در حوزه فن آوری اطلاعات و هوش مصنوعی انجام میدهیم . به منظور استفاده از توان نیروهای متخصص این مجموعه در حوزه های مختلف طراحی وب سایت های شرکتی، فروشگاههای آنلاین و نرم افزار های تخصصی می توانید با ما تماس بگیرید . همکاران ما به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد .

یکی از پروژه های انجام شده در این مجموعه که میتواند به کمک کسب و کارهایی با تعداد اقلام زیاد بیاید و کاربران وب سایتها را از سردرگمی نجات دهد، پروژه سیستم های توصیه گر این مجموعه با نام بهپــــند می باشد.

سیستم های توصیه گر یکی از شایع ترین کاربردهای کلان داده، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین میباشند. به طوری کلی علت استفاده از سیستم های توصیه گر و فیلترینگ اطلاعات، بررسی اطلاعات موجود و پیش بینی علاقه کاربران در آینده می باشد. در واقع این سیستم ها در یک مجموعه بزرگ از آیتم ها، آیتمی هایی که برای کاربر جذابیت بیشتری را دارند پیشنهاد می دهند.

امروزه یکی از استاندارهای سازمان ها و شرکت های تجاری بزرگ و چند ملیتی جهت پیشی گرفتن از رقبا، استفاده از سیستم های توصیه گر با استراتژی افزایش رضایت مشتری، ماندگاری بیشتر در سایت و افزایش اقلام فاکتور مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت behpand.ir مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما در تماس باشید.

داشبورد مدیریتی

همراهان عزیزی که از خدمات سیستم توصیه گر بهپـــند شرکت راهکارهای هوشمند تجاری پیشداد استفاده می نمایند می توانند کلیه مسایل مربوط به این سرویس را در صفحه مدیریتی خود مشاهده نمایند. چنانچه تمایل دارید در خصوص این سرویس بیشتر بدانید میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نموده و یا با واحد پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید. لازم به توضیح است که نام کاربری و رمز عبور این قسمت در زمان عقد قرارداد تحویل داده می شود و امکان ثبت نام از طریق وب سایت وجود ندارد.

معرفی اعضا

فرناز غزنوی

مدیرعامل

امید نوروزی

مدیر فنی

مژده رام

مدیر منابع انسانی

رسول شیروثانی

مدیر بازاریابی

مطالب بیشتر


منتظر تماس شما هستیم

قزوین - دانشگاه آزاد اسلامی - مرکز فن آوری و نوآوری سینتک - مرکز رشد- واحد 9

تلفن : 33572512- 028

ایمیل: rhtp[dot]co[dot]ir[at]gmail[dot]com